کابینت آشپزخانه

کمد دیواری

تعدا بازدید : 3287، تعداد نظرات : 0

کمد دیواری از جمله ملزوماتی است که در طراحی خانه ها به خصوص خانه های آپارتمانی کوچک ضروری می باشد. طراحی و ساخت کمد دیواری خاصیتی چند منظوره دارد و فضایی مناسب برای قرار دادن لباس، کیف، کفش و ... می باشد که در مرتب کردن و نظم بخشیدن وسایل به ما کمک می کند و دسترسی به آنها را برای ما راحت می کند. امروزه کمد دیواری ها در انواع، اشکال و متریال های مختلفی ساخته می شوند. همچنین در طراحی و ساخت کمد دیواری از چوب، ام دی اف، روکش چوب، هایگلاس و ممبران استفاده شده و به صورت ریلی، لولایی و ... طراحی می شوند.

گروه تکساز کابینت با تجربه ای بیش از 25 سال و گروهی متخصص علاوه بر کمد دیواری در زمینه های مختلفی مانند کابینت آشپزخانه، پارکت، دیوارپوش، جاکفشی و کمد دیواری و... به شما عزیزان در تهران و سایر شهرستان ها خدمات رسانی خواهد کرد. برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر با شماره 02122538730 تماس بگیرید.

 

 

کمد دیواری

 

اگر اتاق خواب کوچکی دارید، بهتر است کمد دیواری با طول زیاد سفارش بدهید تا بتوانید از حداکثر فضا استفاده کرده و فضای اضافی بیشتری داشته باشید. بهتر است لباس هایی که زیاد استفاده نمی کنید را در قسمت های بالایی کمد دیواری قرار داده و وسایل و البسه ای که بیشتر با آنها سروکار دارید در قسمت های پایینی و جلویی کمد دیواری قرار بدهید تا به آسانی به آنها دسترسی یابید.

از آینه ها برای افزایش دیدی بصری و بزرگنمایی اتاق خواب خود استفاده کنید. بهترین کار برای دو برابر کردن فضا، نصب آینه مقابل کمد دیواری است. آینه های بزرگ بهترین هستند زیرا آینه های کوچک اغتشاش بصری ایجاد می کنند و بدترین طراحی برای فضاهای کوچک می باشند.

 

کمد دیواری ریلی

 

کمد دیواری ریلی

 

کمد دیواری ریلی از انواع طراحی کمد دیواری محسوب می شود که امروزه به عنوان یک عنصر کاربردی و تزیینی در دکوراسیون منازل به کار می رود. کمد دیواری تنها مختص به اتاق خواب نمی باشد و در دیگر فضاهای خانه با توجه به نیاز صاحب خانه مورد استفاده قرار می گیرد.

این مدل از طراحی کمد دیواری بهترین انتخاب برای خانه های کوچک می باشد زیرا حداقل فضا را اشغال می کنند و براحتی باز و بسته می شوند. کمد دیواری های ریلی، درهایی کشویی دارند و بسیار محبوب هستند. درهای کمد دیواری ریلی از یک طرف به چپ یا راست و یا از هر دو طرف باز می شوند.

 

کمد دیواری

 

قفسه بندی کمد دیواری ریلی بسیار مهم است. معمولا قسمت های داخلی کمد دیواری به چندین بخش تقسیم می شود که برای قراردادن البسه، کیف، کفش، چمدان مورد استفاده قرار می گیرد. بیشتر کمد دیواری های اتاق خواب به صورت اپن و بدون درب هستند ولی برخی از افراد ترجیح می دهند تا از کمد دیواری ریلی برای اتاق خواب خود استفاده کنند تا وسایل داخل کمد به بیرون دید نداشته باشد. درب های ریلی مات و روشن کمد دیواری، نمایی زیبا به کمد دیواری می بخشد. بهتر است از رنگ کمد دیواری با فضای دکوراسیون داخلی اتاق هماهنگ باشد.

 

مزایای کمد دیواری ریلی

 

کمد دیواری ریلی

 

طراحی و ساخت کمد دیواری ریلی نسبت به کمد دیواری لولایی برتری و مزیت بیشتری دارد. 

 

1. امکان نصب آینه در کمد دیواری ریلی

معمولا در طراحی و ساخت کمد دیواری ریلی مدرن، آینه ها جایگاه ویژه ای دارند. از آنجاکه درب های کمد دیواری ریلی به بیرون باز نشده و بر روی ریل حرکت می کنند برای نصب آینه ایده آل هستند و مشکل ساز نخواهند نمی شوند. در صورتیکه در طراحی کمد دیواری لولایی، آینه ها جایی ندارند زیرا درب این مدل از کمد دیواری برای نصب آینه مناسب نمی باشند.

 

2. کمد دیواری ریلی و ایجاد صدای کمتر 

 کمد دیواری های لولایی و کشو دار نسبت به کمد دیواری ریلی سرو صدای بیشتری ایجاد می کنند. زیرا در طراحی و ساخت این مدل کمد دیواری، لولا به کار رفته که به مرور زمان نیاز به روغن کاری دارند و در غیر این صورت در هنگام باز و بسته شدن، صدای بدی تولید می کنند. در مقابل طراحی و ساخت کمد دیواری ریلی به گونه ای است که به دلیل حرکت بر روی ریل، کمترین صدای ممکن را ایجاد می کنند.

 

کمد دیواری ریلی

 

 


دیدگاه ها (سوال و نظر خود را با ما در میان بگذارید)

شماره همراه و ایمیل الزامی نمی باشد

نام و نظر خود را وارد کنید
نظر شما با موفقیت ارسال شد

برای اطلاع از آخرین محصولات و تخفیفات ایمیل خود را ثبت نمائید

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه تکساز کابینت میباشد.

طراحی وب سایت | خدمات سئو و مارکتینگ | آریانا وب دیزاین